| anonim_4396 a întrebat:

Sa zicem ca nasul meu are unpic de cocoasa, am si deviatie de sept! Daca ma operez dispare cocoasa sau tot asa ramane nasu? Se produce vreo schimbare in zona nasului, daca te operezi pentru deviatie de sept? FUNDAa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate rezolva. Depinde cum te "intelegi" cu doctorul.

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Depinde de doctor si de unde iti va taia din el. La unele persoane dispare, la altele nu. Banuiesc ca inainte de operatie, ii poti spune doctorului sa iti corecteze putin si forma. Nu cred ca va fi vreo problema.