| dragutz600 a întrebat:

Am si eu o mare enigma. De vreo 10 zile ma tot doare asa in zona inimii si cam tot pectoralul stang si il am si putin umflat fata de celalalt,dar doctorita mi-a zis ca e mai dezvoltat fata de dreptul. Durerile apar pe parcurcursul zilei si dureaza uneori putin, alteori cateva minute si nu sunt extreme, dar nu mai scap odata. Chestia e ca am fost la spital si am facut ekg, si am facut si acum 1 an si mi-a zis ca nu am nimic la inima. Am fost si la doctorul de familie si mi-a zis ca nu am nimic. Sa fie o intindere ceva? Nu este nimic grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cel mai probabil nu ai nimic. Usoare dureri musculare.

Răspuns utilizator avertizat
| dragutz600 explică:

Am uitat sa precizez ca ma doare putin si cand apas in zona aia, la atingere. Dar eu stiu ca daca ai ceva cu inima, nu te doare cand atingi acolo.

| dragutz600 explică:

Si am 18 ani ca am uitat sa precizez si varsta.