| IntrebareaMeaFinala a întrebat:

Am o problema cu modul NEI din minecraft 1.6.4. Nu imi apare tot ce am incercuit in imaginea urmatoare : https://imageshack.com/i/f3go5rj. Cum pot face sa apara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| qMaduTzuu a răspuns:

Salut.Nu îţi apare ce ai încercuit tu deoarece ai NEI pe Utility sau Recipe.Da-l pe Cheat Mode pentru a-ţi apărea toate alea.Ca să îl dai pe Cheat Mode apasă E, du-te stanga colţ jos la Options apoi trebuie să fie undeva. pe a 2-a coloană, prima optiune, o să fie : Utility Mode sau Recipe Mode, da-i click acolo până când apare Cheat Mode.Baftă! Fundă daca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| IntrebareaMeaFinala explică:

Scuze, am gresit categoria

| Sebastyan_Seby_1990 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/