| madalin307 a întrebat:

Sall,am inceput un tratament cu genotropin(hormon de crestere injectabil)credeti ca daca fac sala in perioada asta ma va ajuta la dezvoltarea musculaturii?(scuze de categorie)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu stiu ce sa ti spun cred ca mai bine te uiti pe prospectul de la medicamentul respectiv la efecte adverse sau cum administreaza