| shooter55 a întrebat:

Sall! am si eu o problema de vreo doua zile mi a aparut in ureche un fel de
umflatura e ca o punga aveti idee ca m ce ar fi? astept raspuns voastre multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lynysyk a răspuns:

Poare fi de la o mica raceala si dispare de la sine daca nu trece untr-un timp indelungat te adresezi la medic