| Ghknn a întrebat:

Sall TPU, am fost la plajă și m-am ars destul de mult pe spate și pe fată. M-am dat cu cremă pe spate dar pe față nu am dat cu nimic. O să se ducă pielea de pe față?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| GothAndree a răspuns:

Posibil, dar nu-ti fa griji, poti sa te dai cu crema si dupa, chiar daca ti se duce sau nu pielea iti va ajuta la hidratarea fetei, accelerand procesul de vindecare