| alexje37 a întrebat:

Astazi am fost sa ma antrenez pentru fotbal si am sarit dupa o minge,eu fiind portar, si m-am julit pe abdomen pe partea dreapta.Nu mi-a curs sange dar ma ustura rau. Poimaine am un meci important de fotbal si as vrea sa imi treaca in acest timp, aceasta rana.Va rog sa ma ajutati cu ceva unguente ca sa imi treaca repede sa pot juca poimaine.Si as mai vrea sa stiu daca Eqvagel CM folosit pentru cabaline poate sa imi rezolve aceasta rana. Ofer Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cringeus a răspuns:

Îți recomand să te dai cu cremă, iar la meci săți pui niște pansament!