| Bia_Bianca_1996_bC96 a întrebat:

In primul rand nu sunt pe contul meu deoarece imi este jena sa zic ceea ce mi se intampla...
De cateva zile am o problema de sanatate o raceala am avut temperatura maxim 38, 4 apoi am fost la doctor si mi-a dat antibiotice si am observat ca de cand sunt bolnav am o problema,pielea de pe testicule este foarte uscata, si se iau mici cojite albe si nu stiu de la ce,nu am nici o mancarime ca sa zic ca nu stiu ce decat ca mi se decojeste piele de pe testicule pielea care se decojeste are culoare alba, si nu stiu cum sa fac sa scap de asta...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| robandu99 a răspuns:

Buna..nu prea am auzit de asa ceva..probabil e de la raceala, nu exclude varianta unul consult sau pur si simplu mergi la farmacie si fara jena ii spui framcistei-farmacistului ce problema ai si sa iti dea un unguent sau ceva. daca nu vrei sa mergi la medic ..mai bine intrebi un farmacist.e de ajutor si stie ce sa iti dea..bafta!