| DaniTDCI a întrebat:

Sall TPU, uneori ametesc putin si ma simt de parca as fi intr-un vis,
am mai avut astfel de stare (nu consum alcool) ce sfaturi imi dati? as putea avea lipsa de calciu? dau funda! mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| micrOBzane a răspuns:

E anemie mi se intampla si mie care fac sport fiecare zi si mananc des alimente bogate in calciu... Pur si simplu organismul meu nu asimileaza calciul poate fi si situatia ta. Ti se incetoseaza privirea si parca ai cadea nu?

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ai putea, sau o anemie. Sau o tulburare a sistemului circulator. Numai doctorul de familie iti poate raspunde. Te va trimite la analize.

| HowdidIgethere a răspuns:

E de doctor. poate si de specialisti, nu doar de familie