| Danandrei456 a întrebat:

Salll.Am 13 ani și beau în fiecare zi 1-2 doze de energizant si cate o cafea (părinți ma lasă doar cu o cană de cafea pe zi ) si ma dor niste vene la tampla. Nu stiu cum sa ma las de ele am ajuns dependent de energizante.
1 de la energizant ma dor venele de la tampla?
2 cum mă pot lăsa de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.gandul.info/......ea-8624322