| sergiuraul1992 a întrebat:

Salt am avut de curand o iritatie in zona inghinala si am dibuit ca trebuie s- a utilizez nidoflor, ok iritatia a disparut insa parca mi-a ramas o pata mai inchisa in acea zona si e destul de pregnanta fata de culoaria pielii, vreau s-a mentionez ca sunt barbat, daca ma puteti ajuta apreciez mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RoyDupuis a răspuns:

Este o pata ramasa in urma iritatiei, se va estompa cu timpul! intr-un an 2, maxim, poate chiar mult mai repede, nu va mai fi vizibila.