| Ionutz_Maryan_1997 a întrebat:

Saluare TPU.As vrea sa cumpar acest produs http://www.pronutrition.ro/carnitine-liquid/ dar imi este teama ca dupa ce nu o sa mai administrez acest produs o sa ma ingras inapoi.Voi ce parere aveti voi pune inapoi kg date jos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Fara frica, poti sa-l iei, atata timp cat regimul alimentar va fi bun, nu vei avea probleme cu greutatea, pentru ca un corp frumos se mentine foarte usor doar din alimentatie + cardio.Succes!

| Ionutz_Maryan_1997 explică (pentru daassh):

Mersi de raspuns

| daassh a răspuns (pentru Ionutz_Maryan_1997):

Pentru nimic, oricand cu placere happy