| anonim_4396 a întrebat:

Salul TPU!
De nu mult timp(cam 2 luni)am o durere la testiculul drept! La inceput era o durere usoara,acuma durerea s-a agravat dar nu tare(suportabil)., Ma mai doare partea inferioara a abdomenului chiar aproape de testicul(dar uneori acesta ma doare doar cand il apas).Si ma mai doare piciorul drept chiar aproape de testicul(si aceasta durere e usor suportabila).Ma tem sa nu se agraveze!
Ajutati-ma va rog! Scuze daca nu am mentionat intrebarea unde trebuie!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Poti sa fii ajutat numai de catre un medic specializat in urologie --- noi, nu! Asadar, fa-ti programare pentru o consultatie la un urolog.