| MeimeiPinguinu a întrebat:

A apelat cineva de aici la un medic naturist (sau afilioterapist) care detine aparatul Metatron 4025 Hunter sau de genul, care iti depisteaza problemele din organism din cap pana in picioare,conectandu-te la aparat punandu-ti o casca pe cap?
A fost real, v-a ajutat sau e o pacaleala? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ozzy1997 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Trebuie un set complex de analize pentru a depista problemele din organism. E nevoie si de parerea medicilor specialisti, care pot interpreta corect analizele.Nici macar RMN-ul nu iti depisteaza toate problemele. Medicul naturist nu e medic deoarece nu a terminat Facultatea de Medicina si nu are nici o specializare sau pregatire profesionala. Persoanele de acest gen sunt niste escroci penibili.