| LatinNn a întrebat:

Acum 3 zi cand am facut dus am descoperit un cos imens la baza penisului si m-am speriat, l-am stors si a iesit ceva alb iar dupa s-a facut in varf o cojita. Ieri am mers cu bicicleta foarte mult si in aceasta seara am vazut ca mi-a mai aparut un cos dar mai mic...de la ce poate sa fie? de la transpiratie? Mentionez ca am o igiena buna in zona pubiana happy. Va rog dati-mi niste sfaturi utile, mi-am dat cu niste crema de galbenele. Dau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Folosate ceva astringent, care sa usuce, nu crema de galbenele. Pune spirt sau iod si indiferent cat de buna crezi ca este igiena acum, insista ceva mai mult in urmatoarele zile cu apa si sapunul.

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Folosește un săpun cu ph neutru! Evită gelurile de duș. Dacă mai reapare dă-ți cu tinctură de propolis sau cu betadină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu folosi cremă de gălbenele, trebuie să ai o igienă zilnică calumea în zona pubiană, ai grijă şi la lenjeria intimă.
Te pup!