| danutursu123 a întrebat:

Salut acum 6 luni mi-am rupt mana de la cot.Acum nu o pot intinde la. maxim.E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Oricum, normal nu este. Cind ai scos ghipsul? Mergi la medic si fa o radiografie. Poate (Doamne fereste!) s-a prins gresit.

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu este normal. Mergi neaparat la doctor, probabil ai nevoie de o noua radiografie.

| AquaBlue97 a răspuns:

Ti-a prins mana gresit, nu te panica am patit si eu la incheietura.
O sa ti-o puna la loc fara prea mare efort

| danutursu123 explică:

Am facut radiografie si ei.mi-au spus ca e prins foarte bine dupa operatie si in urma cu o luna.am fost la control si doctorul mi-a spus sa continui miscarile