| nicu44622 a întrebat:

Salut.
Acum câteva zile m-am tăiat la mână și mi-au cusut-o, dupa ce se scot firele poate să ramana cicatrice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da, va ramane. Lasă că e sexi o cicatrice. Depinde unde o ai pe mana.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da,de obicei ramane

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| johnnny123 a răspuns:

Noi de unde vrei să știm cât de rău te-ai tăiat, cât de bine ai fost cusut, etc? Cel mai probabil un semn o să rămână. Cât de vizibil va fi și dacă va dispărea vreodată complet, asta depinde.