| sebastiannnn a întrebat:

Salut, am 14 ani si sunt baiat. cand ma duc la toaleta sa ma urinez ma ustura penisul, ce este de facut? :-s, este de la mastrubare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| angy77 a răspuns:

Este o infectie urinara.Trebuie sa consumi cat mai multe lichide.Mai cauta pe net informatii despre infectia urinara, si vezi cum poti sa te ajuti, pentru ca nu este ceva grav.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este vorba de o infecţie urinară sau una genitală!

Mergi la medicul de familie şi îţi va da Trimitere la medicul specialist urolog ( ori Trimitere pentru analize de urină ) şi/sau dermato-venerolog.

Toate cele bune.