| AlexDFY a întrebat:

Salut, am apofizita tibiala (forma usoara) de 11 luni si as dori sa cumpar o genunchera pana in 30-40 lei.De unde as putea cumpara una, dar nu vreau din acea de tenis, ci una cu o gaura mica in mijloc( cei care au folosit stiu).VA ROG fara glume. Puteti sa imi trimiteti linkuri cu poze, nu am acces la carrefour, billa, si va rog seriozitate, am mai pus intrebarea dar nu am primit raspunsuri.DAU funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

De la un magazin de aparatura medicala. Trebuie sa existe la tine in oras, iar daca nu, mergi la o farmacie mai mare si sigur gasesti. In Bucuresti spre ex sunt magazine speciale pe la Foisor, la Floreasca, la Çoltea

| AlexDFY explică (pentru AdelinaC):

Fac naveta la Bucuresti in fiecare zi, si am aces la farmaciile dona, catena, sau alte magazine cum ar fi cora, merg cu metroul pana in cotroceni, si acolo nu prea sunt magazine medicale, oricum mersi pentru raspuns