| anonim_4396 a întrebat:

Salut am auzit de branca ursului pentru cresterea sanilor e bun de ceva adica cum se ia desi nu cred ca nici un medicament nu are efect daca ar avea toate femeile ar avea sani mari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Branca ursului" e o planta in primul rand, cunoscuta mai ales ca afrodisiac puternic. Probabil ca au aparut si "pastile" cu extract din aceasta planta.
Intereseaza-te la plafar, iti recomand pentru cresterea sanilor si tinctura de marar.
Si stai linistita, nu e nimic in neregula cu dorinta de a-ti mari sanii, dimpotriva happy