| alex890 a întrebat:

Am avut o entorsa de deget inelar la mana stanga.Prima data cand l-am lovit era vanat si umflat si nu il puteam indoi deloc.Acum dupa ce mi-am scos atela(o saptamana) degetul este tot vanat dar nu mai este umflat si nu ma mai doare daca il misc.Este normal sa mai fie vanat dupa o saptamana de atela?
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexandrualind a răspuns:

Da,nu te speria.