| Pietrosanu_Madalin_1996 a întrebat:

Salut am facut intr-o zi flotari si mi s-a umflat in capul pieptului si cateodata imi ia respiratia si cand stau pe burta mah doare sunt de 6 zile asa mah puteti spune ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Tu stai 6 zile fara sa mergi la medic riscand sa te sufoci sa mori, sau te tii de glume pe aici

| elyn a răspuns:

Fugi rapid la doctor!