| Inimutsa a întrebat:

Am facut rubeola sambata seara si acum e marti. Am bubite peste tot insa astazi au inceput sa imi mai dispara dar ma mananca foarte foarte tare :o deci nu ma pot abtine, am incercat cu crema mentolata dar tot asa e. straight face oare de la ce? straight face si inca ceva thinking Mai este mult pana imi trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| qwe7up a răspuns:

Rubeola tine 9 zile si te poti da cu pudra pentru mancarimi... eu asa am facut