| Dor1n4Killer a întrebat:

Salut! Am fost la meci si am cantat foarte tare..acum ma doare gatuul si pieptul pana la stomac(nu si stomacul) durerea apare numai cand vbbeau sau respir... puteti sa-mi spuneti cum scap de durere? Sau ce am ma cam ingrijoreaza

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| persseuss a răspuns:

Cred ca ai tras aer rece si de asta apare acea durere.incearca niste lapte cald cu miere.