| Nony96 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Am o ureche infundata nu de tot putin si nu stiu ce sa fac sa mi se desfunde. Funda! e urgent.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Ai un dop de ceara, mergi la medic si o sa-ti faca spalaturi in ureche, este de la curent.

| zaratu a răspuns:

Ori de duci la orl.ori iti cumperi audispray si iti explica farmacista cum il folosesti

| AdrianFita a răspuns:

Sa te speli in ea.

| dydysweet a răspuns:

Foloseste audispray sau ceva asemanator...ar putea sa fie din cauza curentului, daca nu iti trece sa te duci la un doctor