| Wordofthanks123456 a întrebat:

Am o intrebare legat de parul meu, este foarte ars din cauza plăcii îmi sta oribil electrizat si de când am renuntat la placa îmi prind întotdeauna părul ca îmi sta urât si vreau sa il pot si desfăcut dar este foarte ars si îmi sta oribil desfăcut deci este distrus si am renuntat de tot la placa o folosesc nu mai la ocazii speciale, dar mi.as dori sa îmi spuneti niste măsti naturale dar mai simple de făcut dar sa fie eficiente sau măsti din comert balsamuri orice dar sa fie bun sa isi mai revin părul meu ca nu mai suport sa stau asa cu el distrus si momentan folosesc ulei de ricin sunt in tratament si il folosesc de ceva timp, elsev total repari si sampon si balsam, iar uneori folosesc mască cu galbenul de ou cu ulei de măsline dar nu mereu ca nu am timp faza este ca vreau ceva mai eficient vă rog frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Roxi_Roxana_1997 a răspuns:

Poti folosi niste ceaiuri din plante, de exemplu cel de nuc si la masca care o faci cu ou si ulei de masline adauga miere o lingurita mica la 1 ou si 5 linguri de ulei poti adauga si zeama de lamaie sau in cel mai rau caz, ar trebui sa mergi la frizer, mult succes... primesc fundă?