| RakuNinjaku a întrebat:

Salut am o intrebare! Luni mi-am facut un tatuaj pe antebrat cu outlaw dupa ce l-am terminat am mers acasa dupa 4 ore am dat jos folia am spalat cu apa si sapun si m-am dat cu crema de galbenele! Am continuat asa pana astazi de ieri a inceput sa pice cojita de pe tatuaj iar unde a picat cojita in loc sa se vada umbra asa maronie cum se vedea cand l-am facut se vede asa un albastru deschis spre mov...isi va mai reveni culoarea ca inainte sau va trebui retusat? Daca va trebui retusat intrebarea mea este de ce? Precizez ca nu am rupt coaja iar tatuajul a fost facut la un salon profesionist! Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FuunkiiieDoll a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic.nu am un tatuaj. dar daca as fi in situatia ta as merge la tipul care mi l-a facut sh iash cere explicatii.happy. bafta.:*