| TippaAnonima a întrebat:

Salut :* Am o intrebare si vreau raspuns: Cum imi pot schimba culoarea ochiilor prin mod natural (fara lentile sau operatie happy ) Adica de la caprui la verzui sau albastrii big grin. Si sa nu fiti rai, adica sa incepeti cu: 'esti nebuna, nu poti' sau chestii de genul' coloreaza-i cu carioci' sad. Raspundeti daca stiti, multumesc anticipat :* :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate schimba culoarea ochilor decat cu ajutorul lentilelor de contact.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

N-ai cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca, pe parcursul a decenii, te infometezi la extrem sau daca traiesti in bezna totala, fara nici o sursa de lumina, ochii se pot decolora. Vor devenii incolori. Cam astea sunt singurele solutii "naturale" de a-ti altera culoarea ochilor.

Răspuns utilizator avertizat