| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut.Am o problema.Am pe spate,in zona coloanei un fel de cicatrice,arata ca niste urme de lovituri si se fac din ce in ce mai multe,oare de la ce? Oare de la faptul ca fac sala? Si ce ar trebui sa fac ca sa scap de ele? Va rog ajutati-ma,arata ingrozitor, parca sunt zbiciuit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alexandra4500 a răspuns:

Cel mai probabil sunt vergeturi si sigur au aparut de la faptul ca faci sala.

| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Da sunt vergeturi, si eu am de vreo trei ani, mie mi-au aparut pentru ca am crescut dintr-o data si mi sa intins pielea, eu iti recomand sa le lasi asa, pana sa pui tu intrebare am si uitat de ele! Sau la vara ai putea face plaja si sa se mai decojeasca din straturile superioare de piele, asta ar fi singura solutie! Mult succes!