| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a întrebat:

am o problema. ieri pe la pranz. au inceput sa-mi apara niste bube pe corp. mai exact pe brate, abdomen si spate. sunt niste bube destul de mari. si de o culoare asa albicioasa. nu este varsat. (pentru ca am avut. si mare si mic ). de dimineata cand m-am trezit am observat ca o mare parte din bube disparuse. dupa abdomen si spate. iar pe brate mai erau foarte putine. e. asa. voiam sa merg la medic. dar vazand ca mi-au disparut. am spus ca poate se rezolva de la sine.dar acum. la ora asta. incepe iar sa`mi iasa bube. tot pe acele parti din corp..si mai mari. care ma manaca destul de rau. eu cred ca este de la ceva ce am mancat expirat. sau de la un energizant. sau nu stiu. stiti de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simona_Cristina_1997 a răspuns:

Eu zic sa mergi la o farmacie
si vezi ce iti recomanda funda?