| Blazinny a întrebat:

Salut, am o problemă şi nu ştiu dacă e gravă. Am 13 ani şi de la 5 ani tot îmi tremură mâinile, indiferent de situaţie. Nu pot să fac o poză corect, să ţin un obiect mai mare în mână că îl scap imediat. Colegii, profesorii, prietenii au observat dar imi e frică să le spun părinţiilor. Ce să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Trebuie să le spui părinților! Mâinile îți pot tremura de la anumite deficiențe de calciu și minerale în organism.

| ChallengeAccepted a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica sa le spui parintilor daca ai o problema. Ei sunt cei mai capabili sa o rezolve. Orice s-ar intampla ei iti vor fi mereu alaturi.