| george222c a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare referitor la niste pete iesite pe gata si putin pe fata, de cand stau la soare sau pe unde ma bronzaz imi ies niste pete ca cele din imagine https://www.facebook.com/......668428755/ mi-au iesit si vara trecuta dar nu se vedeau asa de binen iar anul asta mi sa estins? Ce am? Ce remediu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bionatura a răspuns:

Salut!
sunt medic de medicina generala, ma numesc Daniel si vreau sa iti raspund tie pentru tine:
-TE ROG sa iei maine un bilet de trimitere de la medicul de familie si sa te duci urgent in policlinica spit.jud.de unde apartii si sa te vada URGENT un medic dermatolog pentru. diagnostic si tratament de specialitate.
mersi.
dr.Prodan Daniel-tinem legatura
daniel.prodan@opv.ro