| bogdanel_4590 a întrebat:

Am si eu o problema, de vreo 2 saptamani pe testiculul drept (sa se inteleaga in interiroul scrotului nu pe pielea scrotului) mi-a aparut o mica umflatura; cca 1-2mm. nu ma doare deloc, in schimb cand apas pe ea ma doare abdomenul inferior. cel mai tare imi este frica de cancer cu toate ca este 100% tratabil. va rog cateva pareri sugestii, poate daca sunt unii care au si ei aceasta belea sa imi spuna ce este
MULTUMESC

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu vreau sa te sperii, dar din ce ai zis tu pare un nodul, cel mai bine du-te la un medic urolog...

| Rbn a răspuns:

Nu te mai stresa atatsigh nu foloseste la nimicwinking du'te la un medic si totul va fi bine>big grin

| bogdanel_4590 explică:

Nodul? mai explicitworried.nu inteleg