| Scorpions13 a întrebat:

Salut am si eu o problema.
In fiecare dimineata ma cam doare spatele in zona plamanilor si imi vine din gat mucus din acela si cateodata si sange dar de tusit nu tusesc si in rest nu ma doare nimic va rog cei care cunoasteti aceste simptome sau ati suferit de ele va rog sa ma ajutati, dau funda vot orice numa dati-va cu parerea cei care cunosc aceasta problema.
si as doris a imi mai spuneti daca se poate agrava daca nu am duc la medic si in ce se agraveza.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Du-te la medic. Nu suntem ghicitori sa iti spunem ce ai.

| AdElA96 a răspuns:

Poate ai pneumonie.

| Adina_3650 a răspuns:

Sa mergi la medic`! Noi nu avem aceeasi problema. Poate sa se agraveze, sau nu`!