| Sync23232 a întrebat:

Salut am si eu o problema... Obosesc foarte repede atunci cand fac sex... Dupa vreo 4-5 minute incep sa respir greu.
Care este motivul?
Pot zice ca duc o viata "sportiva" deoarece merge de 5 ori pe saptamana la sala...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Degeaba mergi la sală rolling on the floor
Aleargă şi dezvolţi rezistenţa sau bagă'te pe box.

| KodrutZ a răspuns:

Mai bine ia si povesteste-ne ce porcarii maninci... Presupun din start ca ai analizele la zi si - teoretic - totul e ok. Mai usor cu fast foodu' si prostiile gen Coca-Cola, lasa tigarile. Telina face minuni, sa stii.winking

| Nede a răspuns:

Daca mergi la sala si nu alergi pe banda sau faci exercitii cardio nu e obligatoriu sa dezvolti o rezistenta la efort.

| kiri11 a răspuns:

Pe langa alergat ai putea sa te consulti si cu un medic pentru mai multa siguranta ca este totul ok.

| Quassaar a răspuns:

Sper ca nu faci "sport" la sala de mese, pentru ca atunci poate fi o cauza. big grin

| Albertorx a răspuns:

Pentru a fi viguros mai pe problema, si sexul sa nu fie o corvoada, folosește Multi-Maca http://goo.gl/bSCrLM