| AlexandruHS a întrebat:

Am un ganglion limfatic inflamat de mai multa vreme si nu imi trece. Tin sa mentionez ca ma confrunt cu gingivita si cred ca asta ar fi cauza.
Voi ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cred că trebuie să te vadă specialistul, analize speciale. Nu văd de ce stai așa?
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat