| anonim_4396 a întrebat:

Am urechile infundate, si am acasa o d-aia de picaturi, dupa ce pun picaturile cat timp trebuie sa stau inclinat ca sa intre solutia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Trebuie să stai cam 5 minute.

| MentalHolocaust a răspuns:

Scrie pe prospect

| gabrrieel a răspuns:

Da, este mult 5 minute. maxim 1 minut jumate. Este foarte buna si apa oxigenata pentru urechii. 1 pipeta in fiecare ureche si stai 1 minut-1 minut jumate.