| NIMENII a întrebat:

Are sora mea 2 perusi care ia cadorisit cineva, dar mie sa nu fi scapat de iei si nu cadorisit, de ce zic asta? Pai eu nu cred ca papagali au picioarele strambe, in loc sa le tina in jos le tin in lateral, nu pot sa stea in "picioare".
Ce se intampla?

E o boala ceva? Locuiesc la tara si mie sa nu imi imbolnaveasca animele din curte!

PS:
Categorie de pasari\animale nu am vazut ca este aici!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BACKaLx a răspuns:

Nu e o boala, cred ca au fost loviti la picioare, ca-ci altfel nu-mi explic