| ExmE a întrebat:

Salut.

As vrea sa ma ajutati cu cateva informatii/detalii despre "psoriazis eritrodermic".

Daca ati avut..cu ce v-ati tratat, cum se manifesta.
Daca ati cunoscut sau cunoasteti pe cineva care are sau a avut. i-a ramas urme vizibile sau chiar cicatrici?

Cu ce se trateaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| lastOne a răspuns:

Daca reusesti sa il faci sa dispara nu raman urme/cicatrici.

Tratamente care sa functioneze pentru toata lumea nu exista. Prin urmare 99% din ce o sa iti recomande diversi nu o sa functioneze pentru tine.

Eu il am de ~12ani si niciodata nu a disparut complet. De cateva luni tin o dieta, incerc abordarea "vindeca in interior ca sa se vada afara". Daca esti interesat(a) iti pot da mai multe detalii.

| biancamaria90 a răspuns:

Eu recomand produsul Regenor (vezi informatii aici: http://regenor.tk/). Acesta te poate scapa definitiv daca urmezi tratamentul.