| Dennys_5149 a întrebat:

Atunci cand joc fotbal imi scartie genunchiul drept (la genunchiul asta am fost operat in octombrie, anul trecut, de ruptura de menisc). Este ceva normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Nu cred ca e normal, mai bine te duci la un control.

| despina17 a răspuns:

Eu de fiecare data cand joc fotbal mai misc picioru sau diverse lucruri imi scartie fi fara griji e din cauza unui lichid care nu toti il au de acea se freaca oasele intre ele nu e motiv de ingrijorare totusi fa-ti un control ca asa e mai bine