| MrMihaI347 a întrebat:

Azi dimineata m-am trezit foarte devreme pe la 5:45. Aveam gura uscata, nu puteam sa ma ridic din pat, abia mergeam si ma doare si acum spatele. De ce s-a intamplat asta si ce pot face sa nu mai ma doara spatele. Precizez ca m-am culcat pe la 11 PM.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil ai dormit foarte adanc si stramb si probabil un muschi a ramas incordat din cauza pozitiei proaste.
Daca ai prin casa vreun unguent pentru durerile musculare s-ar putea sa ajute, La fel si o baie calda. Iar daca ai posibilitatea si nu ai prea multe de facut incearca sa stai intins in pat.
O sa iti treaca intr-o zi doua.
Cat despre piatra la rinichi, stai linistit nu este vorba de asa ceva. Cand elimini pietrele de la rinichi ai alte simptome.

2 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Ai dormit cu gura deschisa si probabil intr-o pozitie incomfortabila.

Răspuns utilizator avertizat