| antiacta33 a întrebat:

Care crema este mai buna PROCTO-GLYVENOL sau HEMORZON Unguent? In cate zile se inchide (vindeca) o fisura anala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ai hemoroizi? in 2-3 zile.si hemorzon este ok.

| antiacta33 explică (pentru express11):

Este vorba despre o fisura anala! Cremele au rol de a ameliora durerea

| express11 a răspuns:

Hemorzon-4 zile, la hemoroizi.