| Nikolaus a întrebat:

Cat costa o operatie pe ochi cu laserul in România? Voi ce ati face daca ati avea mai multi bani? Ati purta ochelari sau operatie cu laserul? Cat costa o pereche de ochelari? Care sunt avantajele si dezavantajele ambelor proceduri(operatie si ochelari)? Nu imi trebuie ochelari, sa stiti ca sa nu ma luati cu "poarta ochelari sau intreaba doctorul ce iti trebuie".

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu cat costa, dar port ochelari de 10 ani si m am obisnuit cu ei incat nu m as risca cu o operatie. Si oricum operatia aia nu se face la oricine chiar, din cate stiu trebuie sa ai niste dioptrii maricele.

| AlexandruHS a răspuns:

Salut.
Eu port ochelari, si cred ca as da orice ca sa nu mai port. As opta pentru operatia cu laserul.