| anonim_4396 a întrebat:

Cât poate costa o şedinţă la psiholog? Doresc nişte preţuri aproximative pentru psihoterapie. Deocamdată sunt fara servici.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde.La stat ia mai putin adica la un spital de stat.Dar la o clinica privata ia mai mult, bineinteles ca si sedinta este mai... buna. Intre 70 si 120 la clinica privata. Depinde si de preturile de la caz la caz.

2 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Cu trimitere de la medicul de familie se poate sa nu achiti sedintele de psihoterapie. Cu o singura trimitere poti merge la specialist de mai multe ori timp de 3 luni, dupa care va trebui sa scoti o noua trimitere...

| friend123 a răspuns:

Între 50 şi 100 de lei.