| irinuta1113 a întrebat:

Salut cate minute trebuie sa fac voleyball ca sa cresc in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista nici o dovada stiintifica ca voleyball inalta, se stie ca 80% sunt factori genetici, si ca daca copilul nu este hranit in primi 3 ani cu proteine, lapte matern i poate fi afectata inaltimea, da sportul conteaza pentru sanatate si e important sa il facem, da cate minute e sf de spus

| Sn4k3 a răspuns:

Sper ca-i la misto intrebarea.

| johnnny123 a răspuns:

Specialiștii au descoperit că sunt necesare 4 minute si 23 de secunde de voleyball ca să crești în înălțime.

Răspuns utilizator avertizat
| gaby0512 a răspuns:

Aici gasesti solutii cu sa te mai inalti
http://www.sfatulmedicului.ro/......time_10146