| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea face pentru a scapa de matreata si pentru a numai imi cadea parul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Tunde te scurt! Ai parul lung?
Du te prin farmacii si cumpara niste sampoane din gama firemelor romanesti! imi scapa acum.respectiva firma..chiar daca pretul este poate prea ieftin crede ma ca face minuni!

| alexei86 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu. M-am spalat cu toate porcariile de pe piata si degeaba. Du-te la farmacie si cumpara un sampon. E cam scump (50-60 de lei) dar e foarte bun. Dupa 3 spalari am scapat de matreata si crede-ma ca m-am chinuit ani de zile.