| ElFenomen a întrebat:

Ce cabinete stomatologice imi recomandati in Bucuresti care sa lucreze bine si la preturi rezonabile (nu de lux, V. I. P etc.). Eu stau in sector 6 Dr. Taberei.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Vis-a-vis de spitalul militar, in zona Garii de Nord, este un cabinet in curtea ICECHIM-ului. Se numeste Hara Clinic. Lucreaza excelent si la preturi mai mult decat acceptabile. Iti pot da un nr de telefon daca ma contactezi

1 răspuns:
| Gavrilescu_Alex_1980 a răspuns:

Va recomand un cabinet stomatologic unde veti gasi medici specialisti care cu siguranta va vor rezolva problema. Cabinetul e situat in sectorul 4, in zona Parcului Carol. Gasiti datele de contact pe site.
www.smiledentalspa.ro