| raMLesS a întrebat:

Salut, cum pot să fac în aşa fel încât să am mai multă forţă în mâna dreaptă? Sunt stângaci, in dreapta nu am mai deloc forţă şi nu ştiu cum să-mi "întăresc mâna".

Răspuns Câştigător
| Crainstorm20 a răspuns:

In primul rand poti sa faci antrenamente
cu mana dreapta pana prinzi ceva mai multa dexteritate. In dreapta nu e problema cu puterea de fapt e cu dexteritatea ( precizie, abilitatea de-a
folosi mana) astfel ai dexteritate ridicata in stanga, precum si lobul cerebral folosit e tot stang! big grin
Poti sa incerci sa folosesti mana dreapta in diferite lucruri : mouse-ul
sa-l tii cu stanga, scris, handball, baschet, aruncat cu pietre.
Pana ce reusesti big grin

Dai funda acum? :I

| raMLesS explică (pentru Crainstorm20):

Nu meriţi, piei diavole laughing.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Printrun program de antrenament special conceput pentru acea mana.

| VibeTrix a răspuns:

Si eu sunt stangace big grin laughing

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

Se pare că dumniezo a vrut ca drumurile noastre să se întâlnească rolling on the floor)) Omg.

| VibeTrix a răspuns (pentru raMLesS):

Lol laughing) rolling on the floor)

| AndreeaDea123458 a răspuns:

Ridici din ce in ce mai multe greutati cu mana dreapta... Funda?