| anonim_4396 a întrebat:

Daca am testiculul stang atrofiat, voi mai putea avea copii? Sau daca da, ar fi sanse sa se nasca cu malformatii? Imi puteti da mai multe detalii despre un "testicul atrofiat"?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Poate fi perfect functional si asa. Iar daca nu este, il ai pe celalalt. Adevarul se poate afla numai prin analize. Mergi la un doctor.

2 răspunsuri:
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Poti cauta pe google.

| DrLolo a răspuns:

Consulta medicul pentru explicati mai bune