| Misterious_7096 a întrebat:

Salut, dati'mi cit mai multe poze, videouri cu exercititii pentru slabit, dar nu pentru muschi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Intri pe youtube.si scrii niste cuvinte cheie. excertii, pilates.fitness si iti vor dawinking

| dichi a răspuns:

Ca site de specialitate pentru slabire ti-as recomanda siteul www.cura-de-slabire.net unde poti gasi informatii despre cure de slabire eficiente si sfaturi pentru a slabi usor. Daca vrei sa slabesti mai repede si mai eficient iti recomand sa iei si un produs natural gen Acai Berry. Poti lua de la siteul www.dieta-acai-berry.com unde ai garantia ca este 100% original din SUA. Succes